Весна — це час оновлення та відродження. Коли як не зараз починати щось нове? Якщо ти готова до змін, практики, описані в нашій статті допоможуть почуватися оновленими та наповненими.

Хоч слово «wellness» складається з двох похідних — «Well-being» (хороше самопочуття) і «фітнес», ця концепція дещо глибша, вона має на увазі гармонію духу і тіла і включає в себе позитивне сприйняття життя, до себе й інших людей, розвиток та турботу.

Wellness - це про усвідомлене ставлення до свого фізичного та ментального здоров‘я, любов і повага до свого тіла та вміння прислухатися до своїх потреб. Це може проявлятися в різний спосіб: виділення часу для спорту, регулярних пробіжок або йоги, створення колесо життєвого балансу, внесення в тижневий графік своїх хобі, сеансу психотерапії або пасивного відпочинку.

Well-being-та-методика-колесо-життя

Наша команда підготувала список активностей, які варті того, щоб записати в свій планер тижневик, та почати закріплювати корисні звички вже сьогодні.

  1. Створи власний wellness-journey. Виділи час, щоб зрозуміти, що ти хочеш отримати/вдосконалити? На що варто звернути увагу, що ти так хотіла(-ів), але так і не почав з “понеділка”? Не поспішай. Добре подумай та запиши усе в блокнот, за бажанням доповнивши картинками, мотивуючими стікерами або візуалізаціями — це і буде твій велнес-план.
  2. Щорічний чек-ап. Цей сезон найліпше підходить для фокусу на здоров’ї та самопочутті. Отож якщо ти чекала(-в) на знак — ось він 🙂 Зателефонуй в клініку та запишися на візит. Якщо тебе цікавлять конкретні питання — запиши їх в планер щоденник щоб нічого не забути. Сучасні лікарі працюють над едукацією пацієнтів та будуть раді відповісти на твої запитання.
  3. Джорналінг. Практика письмових роздумів дозволяє налагодити зв'язок із собою та змінити погляд на речі. В наших планерах є розділ “колесо життєвого балансу”, що допоможе розставити пріорітети та визначити в якому напрямку потрібно рухатися, щоб вирішити наявні проблеми. Методика колесо життя дозволить спрямувати сили на ті сфери, які потребують уваги найбільше.
  4. Одне нове захоплення. Обери справу, яка тебе зацікавила: танці, вивчення нової мови, кулінарний майстер-клас — будь що, що змушує твої очі горіти. Це надасть тобі натхнення та енергії у весняний час.
  5. Заповільнюйся. Бери тайм-аут, коли втомилась(-вся). Роби паузу якщо над тобою нависла купа справ. Зупинися щоб відчути, який вектор руху необхідно обрати зараз.

Пам’ятай головне правило: не існує жодних правил, коли йдеться про Wellbeing. Прислухайся до себе і вчиняй згідно зі своїми внутрішніми потребами.

Твій, your planner 💌