Як проходить твій січень: ти почала(-в) рік плавно чи увірвалася(-вся) з безліччю справ та планів? Ми сподіваємося, що тобі вдалося перепочити, порефлексувати та відновити сили перед плануванням 2024-го, адже впевнені, що він буде неймовірним незважаючи на зовнішні обставини ❤️‍🩹Якщо ти відчуваєш тривогу, тиск або хвилювання в цей період — ти не одна(-ин): обіймаємо тебе і хочемо сказати, що завжди поруч. 🙌🏻 Переосмислення себе, пріоритетів та цінностей займає багато ресурсу, тому ми хочемо підтримати тебе і поділитися порадами, як вести планер 2024 і ставити реалістичні цілі з любов’ю до себе.

Як вести планер 2024

Привіт, 2024: відкрийся новим можливостям

Важлива думка, яку варто записати в свій планер на рік — “Чим менше ти поспішаєш, тим більше почуваєшся спокійнішою(-им)”. Це не означає, що ти будеш відставати. Це значить що ти обиратимеш пріоритети та не розпорошуватимеш увагу на другорядні речі.

Деякі з них можна вести в digital-форматі, а інші занотовувати власноруч. Планер недатований буде чудовим інструментом, що стане тобі в нагоді, адже ти не прив’язана до певної дати і можеш не заповнювати ті дні, коли не матимеш жодних справ — no pressure 🕊️. Ось декілька порад як вести планер 2024 для твого slow planning:

 • Vision board.
  Найпростіший спосіб візуалізувати свої цілі — vision-дошка. Візьми за основу картинки з Pinterest або Unsplash: це можуть бути зображення місць, в яких ти хочеш побувати, організація простору різними методами, мотиваційні слова або фрази, які зараз відгукуються.
 • Встанови графік дня.
  Врегулюй режим роботи/навчання та відпочинку і self-care активностей. Щоб виконувати буденні справи потрібні сили та гарне самопочуття, без цього не спрацює жоден план.
 • Зафіксуй цілі на папері.
  Візьми планер на рік та занотуй ті, які відповідають твоїм цінностям і будуть рухати тебе вперед. А тепер зменши цей список на половину. Уявні кордони потрібні лише для того, щоб вберегти тебе від вигоряння. Повір, ти будеш рости 🌱
 • Почни з того, що вже відоме.
  Заповни планер недатований днями народжень рідних та близьких, а також основними подіями, що відбудуться, як-от робочі дедлайни, сесія/захист дипломної роботи, реліз проєкту, записи на процедури/чекапи — це буде базою твого планування і так ти зрозумієш як оперувати своїм часом та навантаженням.

Планер на рік від your planner

Ми розуміємо важливість турботи про себе на шляху до здійснення планів, тому наша команда створює продукти з продуманим наповненням, що допоможуть тобі досягнути задуманого без вигоряння. Кожен планер недатований містить сторінки з цілями на рік, розвороти на місяць і тиждень, трекер звичок, та колесо балансу. Їх зручно брати з собою в офіс/університет або ж в solo-подорожі. Це помічник, який завжди буде з тобою: довір йому свої плани і звільни місце в думках для нових ідей.