“Що можна записувати в блокнот?” — напевно це питання задає собі кожен, у кого на книжковій полиці лежить стос красивих записників, в яких шкода почати писати. 😏 Щоб вони не припадали пилом, а існували з користю, команда your planner розкаже як вести блокнот, який мотивує та поділиться списком вдалих способів заповнити порожні блокноти цікавим вмістом, щоб ти відчула(-в) натхнення та використала(-в) їх з користю.

що можна записувати в блокнот

Ідеї для ведення блокнота: 10 способів заповнити пусті записники

Естетичні блокноти це чудовий інструмент для запису думок, ідей та планів, який дарує естетичне задоволення. Додавши креативу їх можна перетворити на записники для різних напрямків та захоплень, а також виразити себе в оформленні сторінок. Отож, що можна записувати в блокнот:

  1. Рецензії на книги. Не уявляєш своє життя без книжок? Хочеш закарбуваати свої враження? Book Journal ідеальний для завзятих читачів. У ньому можна записати відгуки про прочитані книги, їх жанр, авторів, дати особисту оцінку та записати, які емоції викликала книга.
  2. Трекер звичок для відстеження прогресу та закріплення певної навички. У цій статті ми детально розповіли корисні поради та залишили посилання на безкоштовний PDF-трекер, якщо надаєш перевагу digital-продуктам. Завантажуй та користуйся із задоволенням ☺️
  3. Скетчбук. Використовуй чистий блокнот як простір для малювання. Спробуй замалювати те, що бачиш або відчуваєш — це весело і досить терапевтично.
  4. Щоденник вдячності. Щоранку напиши слово або вислів, який мотивуватиме тебе протягом дня. А ввечері запиши 3 речі за які ти вдячна(-ий) сьогодні: це дозволить помічати прості речі, які роблять тебе щасливою(-им).
  5. Travel-планувальник. Щоб підійти до планування подорожей відповідально, занотуй у блокноті країну, яку хочеш відвідати, список документів, речей та прорахований бюджет. Це значно зменшить стрес та дозволить зосередитись на відпочинку.
  6. Bullet-Journal — метод який допоможе реалізувати продуктивність і креативність у щоденній рутині та впорядкувати інформацію за допомогою спеціальних позначень. Якщо ти ще не пробувала(-в) цю систему — радимо почитати нашу статтю про буллет джорналінг, яка відповість на твої питання.
  7. Сторітеллінг — чудовий спосіб активізувати творчість і заповнити пустий блокнот. Придумай цікавого персонажа, опиши ситуацію та деталі. Використай свою уяву, щоб почати створювати історію героя з чогось простого: його вигляд або в якому середовищі він знаходиться.
  8. Рецепти. Кулінарну книгу можна оформити покроковою інструкцією, додавши малюнки страв або інгредієнтів. Тепер рецепти бабусиної випічки завжди будуть під рукою та не загубляться. 🥰
  9. Конспекти. Запис від руки дозволяє запам’ятовувати матеріал краще, ніж друкування на гаджетах. Процес написання змушує обробляти інформацію простіше: можна швидше осягнути те, що фактично пишеш та бачиш перед собою.
  10. Mind Mapping — це візуальний спосіб упорядкування думок. Ментальна карта допомагає збирати знання, запам’ятовувати та створювати ідеї. Ти запитаєш: як вести блокнот для mind-мапінгу? Усе просто: в блокноті можна зафіксувати її основні елементи: центральна тема, асоціації, ключові слова, різні кольори та картинки. Це дасть змогу побачити цілу картину та не пропустити важливих деталей.

Естетичні блокноти від your planner

Сподіваємось наша стаття відповіла на запитання “що можна записувати в блокнот” і ти надихнулася(-вся) почати заповнювати свої записники, щоб зробити процес планування захоплюючим та ефективним. Ми створюємо канцелярію з мінімалістичним дизайном та продуманим наповненням. У нас ти знайдеш блокноти з лінуванням в крапку або з чистими листами зручного формату А5, які комфортно носити з собою. Обирай ідеї для ведення блокнота, які найбільше сподобалися та відмічай нас в Instagram — надихайся та мотивуй інших зробити життя ще зручнішим.